Butle, DURAN®, bursztynowe, odporne na zmiany ciśnienia
Treść:
1
Numer produktu:
9071702
Informacje dot. produktu "Butle, DURAN®, bursztynowe, odporne na zmiany ciśnienia"
Butelki na odczynniki DURAN®, gwint DIN, ISO 4796. Odporność na ciśnienie, w wyniku zmienionego kształtu, w zakresie od -1 do +1,5 bara (sprawdzone przez TÜV zgodnie z DIN EN 1595, ze znakiem GS). Szkło neutralne / typ 1 zgodnie z USP/EP. Z kodem Retrace (identyfikacja partii). Certyfikat dostępny przez Internet. Autoklawowalne.
Prosimy zamawiać osobno zakrętkę i pierścień nalewający.
Prosimy zamawiać osobno zakrętkę i pierścień nalewający.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL 45 |
| Kolor: | Brązowy |
| Numer artykułu producenta: | 1094368 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 176 mm |
| Ø: | 86 mm |