Butelki z wkraplaczem, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
6324253
Informacje dot. produktu "Butelki z wkraplaczem, bursztynowe"
Zakrętki prosimy zamawiać oddzielnie.
| Gwint: | DIN 18 |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Numer artykułu producenta: | 090010BG53 |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| UNSPSC: | 41121821 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 25.0 x 60.7 mm |
| Wysokość: | 60.7 mm |
| Ø: | 25.0 mm |