Butle, wąska szyja, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
6902306
Informacje dot. produktu "Butle, wąska szyja, bursztynowe"
Zakrętki prosimy zamawiać oddzielnie.
| Gwint: | PP 28 |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Numer artykułu producenta: | 080300BP53 |
| Pojemność nominalna: | 300 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| UNSPSC: | 24-12-20-03 |
| Wysokość: | 134.5 mm |
| Ø: | 72.3 mm |