Butelki z wąską szyjką, LDPE, do titratorów
Treść:
1
Numer produktu:
6228016
Informacje dot. produktu "Butelki z wąską szyjką, LDPE, do titratorów"
Zakrętka z dławikiem na wąż.
| Autoklawowalne: | Nie |
|---|---|
| Gwint: | GL 25 |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 129055 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 180 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | LDPE |
| Ø: | 75 mm |