Biurety automatyczne, AR-Glas®, klasa B oraz o budowie modułowej
Treść:
1
Numer produktu:
6236482
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, AR-Glas®, klasa B oraz o budowie modułowej"
Z wyjmowanym kurkiem z PTFE, łatwy i szybki demontaż, mycie. Łatwe w naprawie - wszystkie elementy możliwe do zamówienia osobno. Tolerancje odpowiadają klasie B, norma DIN EN ISO 385. Wzorcowane na wylew, wypływ całkowity (TD, Ex). Automatyczne ustawianie punktu zerowego (wąż napełniający z przezroczystego PVC). Z paskiem Schellbacha. Ze statywem i butelką z PE, o pojemności 1000 mL.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Kran PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 23810 |
| Objętość nominalna biurety: | 25 ml |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Tolerancja: | 0,08 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wysokość całkowita: | 520 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |