Butelki, wąska szyja, LDPE, do biurety automatycznej, brązowe
Treść:
1
Numer produktu:
4000411
Informacje dot. produktu "Butelki, wąska szyja, LDPE, do biurety automatycznej, brązowe"
Zakrętka z tuleją do przewodów.
| Autoklawowalne: | Nie |
|---|---|
| Gwint: | GL 28 |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 130260 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 212 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | LDPE |
| Ø: | 94 mm |