Butelki do przechowywania, wąski wlew, LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6202936
Informacje dot. produktu "Butelki do przechowywania, wąski wlew, LDPE"
Kolor naturalny tworzywa.
| Gwint: | GL 14 |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 1100/10 |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 45.5 mm |
| Ø: | 26 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 9 mm |