Butle, wąska szyja, bez zamknięcia, seria 301, LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
9072752
Informacje dot. produktu "Butle, wąska szyja, bez zamknięcia, seria 301, LDPE"
W naturalnym kolorze tworzywa. Okrągłe, wysokie, wąskie i szczelne. Wygodne w obsłudze. Dostępne również z nakrętką spray lub wkraplaczem.
Zakrętki należy zamawiać osobno!
Zakrętki należy zamawiać osobno!
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2000070507 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 177.0 mm |
| Ø: | 75.0 mm |
| Ø gwintu: | 25 mm |