Biurety proste, borokrzemowe 3.3, klasa AS, z zaworem prostym, z certyfikatem indywidualnym
Treść:
1
Numer produktu:
6235293
Informacje dot. produktu "Biurety proste, borokrzemowe 3.3, klasa AS, z zaworem prostym, z certyfikatem indywidualnym"
Wszystkie biurety BLAUBRAND® dostarczane są z numerem serii i dołączonym certyfikatem serii w oryginalnym opakowaniu.
- Blaubrand®
- DIN EN ISO 385
- Oznaczenie DE-M
- Znaki i napisy w kontrastowej niebieskiej emalii w kolorze niebieskim
- Główne punkty podziałki w formie pierścieni
- Z paskiem Schellbacha
- Wzorcowane na wylew (TD, Ex)
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Korek: | Prosty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 912487 |
| Podziałka: | 0.05 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,03 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wysokość: | 800 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |