Biurety zwykłe, DURAN®, klasa AS, z zaworem z przelotem prostym, kran szklany
Treść:
1
Numer produktu:
9270161
Informacje dot. produktu "Biurety zwykłe, DURAN®, klasa AS, z zaworem z przelotem prostym, kran szklany"
Z paskiem Schellbacha. Certyfikat zgodności wg DIN 12600. Z nadrukowanym oznaczeniem serii. Podziałka i napisy wykonane trwałą, niebieską, wysoce kontrastową emalią, główne punkty podziałki w formie pierścieni. Wzorcowane na wylew (TD, Ex) zgodnie z normą DIN EN ISO 385. Długość podziałki ok. 500 mm.
Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
Z paskiem Schellbacha. Certyfikat zgodności wg DIN 12600. Z nadrukowanym oznaczeniem serii. Podziałka i napisy wykonane trwałą, niebieską, wysoce kontrastową emalią, główne punkty podziałki w formie pierścieni. Wzorcowane na wylew (TD, Ex) zgodnie z normą DIN EN ISO 385. Długość podziałki ok. 500 mm.
Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Korek: | Prosty |
| Materiał kurka: | Kran szklany |
| Numer artykułu producenta: | 3140160 |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Skala długości: | 500 mm |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0.02 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |