Biurety automatyczne, wzór Schillinga, szkło borokrzemowe 3.3, kurek z LDPE, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
4008316
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, wzór Schillinga, szkło borokrzemowe 3.3, kurek z LDPE, bursztynowe"
- Praktyczne biurety automatyczne umożliwiające szybkie miareczkowanie
- Idealne do analiz terenowych, gdzie występuje zwiększone ryzyko potłuczenia
- W skład zestawu wchodzą: rurka biurety, system automatycznego zerowania, zawór, butla na odczynnik i statyw na butlę
- Szybkie napełnianie rurki poprzez ściśnięcie butli i sprawne miareczkowanie przy użyciu zaworu
- Oznaczenia i podziałka zostały nadrukowane specjalną, przeznaczoną do szkła, białą emalią
- Biurety ze szkła bursztynowe produkowane są bez paskiem Schellbach'a
- Biurety o poj. 10 mL dostarczane z butlą z PE o poj. 500 mL, podczas gdy biurety o poj. 25 i 50 mL z butlą o poj. 1000 mL
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 020.05.010 |
| Objętość nominalna biurety: | 10 ml |
| Podziałka: | 0.05 ml |
| Pojemność nominalna butelki: | 500 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| Tolerancja: | 0,030 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Z paskami Schellbacha: | Nie |