Biurety automatyczne, wzór Pelleta, DURAN®, klasa AS
Treść:
1
Numer produktu:
6229069
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, wzór Pelleta, DURAN®, klasa AS"
Kran boczny z wrzecionem z PTFE, bez zaworu pośredniego. Certyfikat zgodności wg DIN 12600. Zgodne z normą DIN EN ISO 385. Wzorcowane na wylew, wypływ całkowity (EX, TD). Z paskiem Schellbacha i nadrukowanym oznaczeniem serii. Napisy i oznaczenia wykonane trwałą, niebieską, wysoce kontrastową emalią. Główne punkty podziałki w formie pierścieni. Dostarczane z 2 litrową butlą ze szkła. Długość podziałki ok. 500 mm.
Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta www.hirschmannlab.com. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta www.hirschmannlab.com. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Korek: | Boczny |
| Materiał kurka: | Trzpień zaworu PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 344037060 |
| Objętość nominalna biurety: | 25 ml |
| Podziałka: | 0.05 ml |
| Pojemność nominalna butelki: | 2000 ml |
| Skala długości: | 500 mm |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,03 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385, DIN 12600 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |