Biurety automatyczne, wzór Schillinga, niebieska podziałka, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
6223256
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, wzór Schillinga, niebieska podziałka, DURAN®"
Z paskiem Schellbacha i podziałką wykonanymi wysoko kontrastową, niebieską emalią. Biurety o szybkim przepływie, z butlą z tworzywa sztucznego o pojemności 500 mL (do biuret o poj. do 10 mL) lub 1000 mL (do biuret o poj. 15 mL i większej).
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 3600164 |
| Objętość nominalna biurety: | 15 ml |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Pojemność nominalna butelki: | 1000 ml |
| Skala długości: | 330 mm |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,045 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |