Biurety automatyczne, wzór Pelleta, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B, bez korka
Treść:
1
Numer produktu:
7076570
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, wzór Pelleta, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B, bez korka"
SILBERBRAND, klasa B. Szkło borokrzemowe 3.3. Zgodne z normą DIN EN ISO 385. Wzorcowane na wylew (TD, EX). Z paskiem Schellbacha. Z zaworem igłowym z wrzecionem z PTFE. Automatyczne ustawienie punktu zerowego.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Korek: | Boczny |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Trzpień zaworu PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 21913 |
| Objętość nominalna biurety: | 50 ml |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Tolerancja: | 0,08 ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wysokość całkowita: | 950 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |