Butle do biuret automatycznych, szklane
Treść:
1
Numer produktu:
7059541
Informacje dot. produktu "Butle do biuret automatycznych, szklane"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 126965 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rozmiar szlifu: | NS29/32 |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 160 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Ø: | 160 mm |