Biurety automatyczne, wzór Pelleta, szkło borokrzemowe 3.3, klasa AS, bez zaworu odcinającego
Treść:
1
Numer produktu:
7055412
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, wzór Pelleta, szkło borokrzemowe 3.3, klasa AS, bez zaworu odcinającego"
BLAUBRAND®. Łącznie z certyfikatem dla całej partii. Dostępne również z indywidualnymi pracami, certyfikatem kalibracji USP lub DAkkS (dawniej DKD), prosimy o zapytanie. Certyfikat partii jest również dostępny do pobrania ze strony internetowej producenta.
- Oznaczenie DE-M
- DIN EN ISO 385
- Kalibrowane do dostawy (TD, EX)
- Pasek Schellbacha
- Z kurkiem iglicowym z trzpieniem z PTFE
- Automatyczne zerowanie
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Trzpień zaworu PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 22521 |
| Objętość nominalna biurety: | 10 ml |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0.02 ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |