Biurety automatyczne, wzór Pelleta, szkło borokrzemowe 3.3, bursztynowe, klasa B
Treść:
1
Numer produktu:
7300389
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne, wzór Pelleta, szkło borokrzemowe 3.3, bursztynowe, klasa B"
SILBERBRAND.
25 mL: granice błędu odpowiadają klasie B, DIN EN ISO 385
50 mL: DIN EN ISO 385, klasa B.
Wzorcowane na wylew (TD, EX). Z kluczem PTFE w korku miareczkującym.
25 mL: granice błędu odpowiadają klasie B, DIN EN ISO 385
50 mL: DIN EN ISO 385, klasa B.
Wzorcowane na wylew (TD, EX). Z kluczem PTFE w korku miareczkującym.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Korek: | Boczny |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Kran PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 22318 |
| Objętość nominalna biurety: | 50 ml |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Tolerancja: | 0,10 ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wysokość całkowita: | 95 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |