Bibuła filtracyjna, jakościowa, typ MN 614 1/4, karbowana
Treść:
100
Numer produktu:
4001016
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, jakościowa, typ MN 614 1/4, karbowana"
Filtracja średnio-szybka.
- Wytłaczana
- Do oznaczania zawartości cukru, barwników, olejków eterycznych i emulsji
- Gramatura: 75 g/m2
- Grubość: 0,25 mm
| Ciężar: | 75 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.25 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek karbowany |
| Max. Prędkość filtracji: | 20 s |
| Numer artykułu producenta: | 527040 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Typ: | MN 614 1/4 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Ø: | 400 mm |