Bibuła filtracyjna, jakościowa, klasa 593 1/2, karbowana
Treść:
100
Numer produktu:
9063106
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, jakościowa, klasa 593 1/2, karbowana"
Filtracja: od średniej do wolnej, od 2 do 5 µm
- Oszczędność czasu dzięki większej powierzchni niż bibuły w krążkach o tej samej śred.
- Do filtrowania osadów średnio- i drobnoziarnistych, do ogólnych prac w laboratorium
- Gramatura: 85 g/m²
- Grubość: 0,17 mm
| Ciężar: | 85 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.17 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek karbowany |
| Numer artykułu producenta: | 10311447 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Typ: | 593 ½ |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Zatrzymywanie cząstek: | 2...5 µm |
| Ø: | 185 mm |