Bibuła filtracyjna MN 615, jakościowa, arkusze
Treść:
100
Numer produktu:
6282224
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna MN 615, jakościowa, arkusze "
Średnio szybka filtracja, gładka.
| Głębokość: | 480 mm |
|---|---|
| Kształt (filtry): | Bibuła filtracyjna |
| Max. Prędkość filtracji: | 22 s |
| Numer artykułu producenta: | 131048 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Szerokość: | 480 mm |
| Typ: | MN 615 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 480 x 480 mm |