Bibuła filtracyjna, jakościowa, arkusze
Treść:
100
Numer produktu:
4006038
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna, jakościowa, arkusze "
Wysokiej czystości bibuła filtracyjna (ok. 0,08% popiołu) zalecana do precyzyjnej identyfikacji materiałów oraz do przygotowania próbek przed zastosowaniem czułych metod detekcji. Ta bibuła filtracyjna jest doskonale zakwalifikowana do kontroli żywności zgodnie z LFBG paragraf 64 par. 1 i 2, analizy napojów i monitoringu środowiska.
- Wykonana z tych samych surowców (rafinowane płótno bawełniane i celuloza) co ilościowe bibuły filtracyjne
- Wysoka stabilność i trwałość dzięki zawartości alfa-celulozy powyżej 95%.
| Ciężar: | 161 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.35 mm |
| Głębokość: | 580 mm |
| Kształt (filtry): | Bibuła filtracyjna |
| Max. Prędkość filtracji: | 90 s |
| Numer artykułu producenta: | 5915858 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Szerokość: | 580 mm |
| Typ: | 591 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 580 x 580 mm |
| Zawartość popiołu: | 0.08 % |