Bibuła filtracyjna 602h / 602eh, jakościowa, filtry okrągłe
Treść:
100
Numer produktu:
4006563
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna 602h / 602eh, jakościowa, filtry okrągłe"
Wysoce czysty papier filtracyjny (ok. 0,08 % popiołu) zalecany do precyzyjnej identyfikacji materiałów i przygotowania próbek przed zastosowaniem czułych metod analitycznych. Papier filtracyjny doskonale nadaje się do kontroli żywności zgodnie z LFBG.
Pomiar przy słupie wody 100 mm zamiast 50 mm.
| Ciężar: | 84 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.16 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek okrągły |
| Max. Prędkość filtracji: | 750 s |
| Numer artykułu producenta: | DP602150 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Typ: | 602h |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Zawartość popiołu: | 0.08 % |
| Ø: | 150 mm |