Bibuła filtracyjna 597, jakościowa, filtry okrągłe
Treść:
100
Numer produktu:
4006544
Informacje dot. produktu "Bibuła filtracyjna 597, jakościowa, filtry okrągłe"
Wysoce czysty papier filtracyjny (ok. 0,08 % popiołu) zalecany do precyzyjnej identyfikacji materiałów i przygotowania próbek przed zastosowaniem czułych metod analitycznych. Papier filtracyjny doskonale nadaje się do kontroli żywności zgodnie z LFBG.
Wysoce czysty papier filtracyjny (ok. 0,08 % popiołu) zalecany do precyzyjnej identyfikacji materiałów i przygotowania próbek przed zastosowaniem czułych metod analitycznych. Papier filtracyjny doskonale nadaje się do kontroli żywności zgodnie z LFBG.
| Ciężar: | 85 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.18 mm |
| Kształt (filtry): | Sączek okrągły |
| Max. Prędkość filtracji: | 155 s |
| Numer artykułu producenta: | DP597240 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Rodzaj analizy: | Jakościowy |
| Typ: | 597 |
| UNSPSC: | 41104929 |
| Zawartość popiołu: | 0.08 % |
| Ø: | 240 mm |