Bezprzewodowy rejestrator temperatury EBI 25-TH
Treść:
1
Numer produktu:
7656516
Informacje dot. produktu "Bezprzewodowy rejestrator temperatury EBI 25-TH"
Bezprzewodowy rejestrator wskazań temperatury i poziomu wilgotności. Z wewnętrznym czujnikiem temperatury i zewnętrznym czujnikiem wilgotności.
Do programowania i oceny odczytów z rejestratora danych EBI 25-TH wymagana jest stacja bazowa IF 400 oraz oprogramowanie Winlog.web/Winlog.wave.
Zakres dostawy: rejestrator danych temperatury i wilgotności, instrukcja obsługi
- Odczyt poprzez interfejs bezprzewodowy
- Wymienna bateria
- Wyświetlacz LCD
- Pamięć na 288 wartości na kanał
Do programowania i oceny odczytów z rejestratora danych EBI 25-TH wymagana jest stacja bazowa IF 400 oraz oprogramowanie Winlog.web/Winlog.wave.
Zakres dostawy: rejestrator danych temperatury i wilgotności, instrukcja obsługi
| Baterii/akumulatora: | 3.6 V, Litowe |
|---|---|
| Cykl pomiarowy: | 1 min ... 24 h |
| Głębokość: | 124 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.6 V |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 min |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 1340-6202 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 48 mm |
| Temperatura: | -30 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | EBI 25-TH |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 48 x 124 x 27 mm |
| Wysokość: | 27 mm |