Bezprzewodowe rejestratory temperatury z wewnętrznym czujnikiem temperatury NTC EBI 25-T
Treść:
1
Numer produktu:
6252642
Informacje dot. produktu "Bezprzewodowe rejestratory temperatury z wewnętrznym czujnikiem temperatury NTC EBI 25-T"
Bezprzewodowe rejestratory temperatury do pomieszczeń magazynowych i szaf chłodniczych.
Do programowania i analizy danych rejestratora EBI 25-T wymagana jest stacja bazowa IF 400 oraz oprogramowanie Winlog.web/Winlog.wave.
Zakres dostawy: Rejestrator temperatury, instrukcja obsługi
- Odczyt przez interfejs bezprzewodowy
- Wymienna bateria
- Wysoka klasa bezpieczeństwa IP67
- Wyświetlacz LCD
- Pamięć do 288 wartości
Do programowania i analizy danych rejestratora EBI 25-T wymagana jest stacja bazowa IF 400 oraz oprogramowanie Winlog.web/Winlog.wave.
Zakres dostawy: Rejestrator temperatury, instrukcja obsługi
| Baterii/akumulatora: | 3.6 V, Litowe |
|---|---|
| Cykl pomiarowy: | 1 min ... 24 h |
| Głębokość: | 95 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.6 V |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 min |
| Numer artykułu producenta: | 1340-6200 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 48 mm |
| Temperatura: | -30 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | EBI 25-T |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 48 x 95 x 27 mm |
| Wysokość: | 27 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |