: Bench scale WTB 3K-4N 3 kg / 0,5 g, weighing plate 260x200 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4660491
Informacje dot. produktu ": Bench scale WTB 3K-4N 3 kg / 0,5 g, weighing plate 260x200 mm"
| Ciężar: | 3.2 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0.5 g |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 316 mm |
| Głębokość szalki: | 203 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liniowość: | ±1 g |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. obciążenie: | 3000 g |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | WTB 3K-4N |
| Powtarzalność: | 0.5 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 263 x 203 mm |
| Szerokość: | 286 mm |
| Szerokość szalki: | 263 mm |
| Typ: | WTB 3K-4N |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US/AUS |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 286 x 316 x 126.5 mm |
| Wysokość: | 126.5 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V·AC |
| Zweryfikowana kalibracja: | nieweryfikowalny |