Bench balans FPB
Treść:
1
Numer produktu:
4717853
Informacje dot. produktu "Bench balans FPB"
| Baterii/akumulatora: | Li Ion |
|---|---|
| Ciężar: | 2.2 kg |
| Czytelność: | 0,2 g |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 233 mm |
| Głębokość szalki: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Liniowość: | ±0,6 g |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. obciążenie: | 3 kg |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna/plastik |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | FPB 3K-4 |
| Powtarzalność: | 0,2 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| System elektrochemiczny: | Li Ion |
| Szalka (szer. x gł.): | 190 x 230 mm |
| Szerokość: | 288 mm |
| Szerokość szalki: | 190 mm |
| Typ: | FPB 3K-4 |
| Typ wtyczki: | UE/CH |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 288 x 233 x 102 mm |
| Wysokość: | 102 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zweryfikowana kalibracja: | nieweryfikowalny |