: Compact balance FOB 500-1S 500 g / 0.5 g, weighing plate 120 x 150 mm
Treść:
1
Numer produktu:
6262816
Informacje dot. produktu ": Compact balance FOB 500-1S 500 g / 0.5 g, weighing plate 120 x 150 mm"
| Ciężar: | 0.7 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,1 g |
| Głębokość: | 175 mm |
| Głębokość szalki: | 155 mm |
| Maks. obciążenie: | 500 g |
| Numer artykułu producenta: | FOB 500-1S |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szalka (szer. x gł.): | 125 x 155 mm |
| Szerokość: | 155 mm |
| Szerokość szalki: | 125 mm |
| Typ: | FOB 500-1S |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 155 x 175 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |