: Compact scale FOB 5K-3NS 5kg / 1g, weighing plate 120x150mm
Treść:
1
Numer produktu:
4660234
Informacje dot. produktu ": Compact scale FOB 5K-3NS 5kg / 1g, weighing plate 120x150mm"
| Ciężar: | 0.8 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 1 g |
| Głębokość: | 170 mm |
| Głębokość szalki: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Maks. obciążenie: | 5000 g |
| Numer artykułu producenta: | FOB 5K-3NS |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szalka (szer. x gł.): | 120 x 150 mm |
| Szerokość: | 150 mm |
| Szerokość szalki: | 120 mm |
| Typ: | FOB 5K-3NS |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 170 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |