Zlewki, PP, niska forma, zakrętka. 3000 ml z niebieską podziałką, opakowanie 4 szt.
Treść:
4
Numer produktu:
4688896
Informacje dot. produktu "Zlewki, PP, niska forma, zakrętka. 3000 ml z niebieską podziałką, opakowanie 4 szt."
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 87624 |
| Pojemność nominalna: | 3000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 212 mm |
| Wzorzec: | ISO 7056 |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 170 mm |