Zlewki Griffina, PP, z wytłoczoną podziałką
Treść:
1
Numer produktu:
4680799
Informacje dot. produktu "Zlewki Griffina, PP, z wytłoczoną podziałką"
Wysoka przejrzystość
- Z wylewką
- Z wytłoczoną podziałką
- Zgodnie z ISO 7056
- Warianty: 150 ml, 400 ml, 600 ml oprócz ISO 7056
- Autoklawowalne
- Bezpieczne dla żywności
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (zlewka): | Niski |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 606941 |
| Podziałka: | 5 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| UNSPSC: | 41121803 |
| Wysokość: | 50 mm |
| Wzorzec: | ISO 7056 |
| Z rantem: | Tak |
| Z uchwytem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 38 mm |