Autoklawy stołowe CertoClav MultiControl
Treść:
1
Numer produktu:
9842018
Informacje dot. produktu "Autoklawy stołowe CertoClav MultiControl"
Dzięki niewielkim rozmiarom autoklawy stacjonarne są szczególnie interesujące dla małych laboratoriów lub jako idealne uzupełnienie obok dużego autoklawu.
Wszystkie modele: Niskie koszty utrzymania. Nie wymaga podłączenia do wody. Wszystkie urządzenia są zgodne z następującymi normami i przepisami: dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/EU, dyrektywa EMC 2014/30/EU, dyrektywa 2011/65/EU w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.
Modele pionowe: należą do sterylizatorów parowych klasy N, odpowietrzanie odbywa się metodą przepływową lub frakcyjną. W dno komory wciśnięta jest grzałka, ale elementy grzewcze nie znajdują się bezpośrednio w wodzie, przez co nie mogą się zwapnić. Są one możliwe do przetransportowania i niezależne od lokalizacji. Potrzebny jest tylko zasilacz. Wodociąg jest mieszaniną wody wodociągowej i demineralizowanej. Autoklawy są zabezpieczone wieloma systemami bezpieczeństwa. W modelach aluminiowych składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz wgłębienia zabezpieczającego przed nadciśnieniem. W przypadku modeli ze stali nierdzewnej składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz metalowego bezpiecznika zabezpieczającego przed przegrzaniem urządzenia.
Sterowany czujnikiem PT100, pionowy autoklaw laboratoryjny nadaje się do wydłużonych/długotrwałych cykli, testów materiałowych, testów HAST, testów zbiorników ciśnieniowych oraz ICP - TM 650, konserwacji żywności, przygotowania pożywek, sterylizacji odpadów, nieopakowanych ciał stałych bez pustych przestrzeni, cieczy, butelek, instrumentów, materiałów syntetycznych i gumy. W zestawie znajduje się podstawowa wersja oprogramowania PC do monitorowania danych. Za pomocą tego oprogramowania można ustawiać tylko programy jednoetapowe. Dla programów wieloetapowych wymagana jest wersja profesjonalna oprogramowania PC.
Zakres dostawy: Autoklaw, stabilny panel narzędziowy z 3 podajnikami i wskaźnikiem minimalnego poziomu wody, kabel zasilający, sterownik MC2.
Wszystkie modele: Niskie koszty utrzymania. Nie wymaga podłączenia do wody. Wszystkie urządzenia są zgodne z następującymi normami i przepisami: dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/EU, dyrektywa EMC 2014/30/EU, dyrektywa 2011/65/EU w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.
Modele pionowe: należą do sterylizatorów parowych klasy N, odpowietrzanie odbywa się metodą przepływową lub frakcyjną. W dno komory wciśnięta jest grzałka, ale elementy grzewcze nie znajdują się bezpośrednio w wodzie, przez co nie mogą się zwapnić. Są one możliwe do przetransportowania i niezależne od lokalizacji. Potrzebny jest tylko zasilacz. Wodociąg jest mieszaniną wody wodociągowej i demineralizowanej. Autoklawy są zabezpieczone wieloma systemami bezpieczeństwa. W modelach aluminiowych składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz wgłębienia zabezpieczającego przed nadciśnieniem. W przypadku modeli ze stali nierdzewnej składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz metalowego bezpiecznika zabezpieczającego przed przegrzaniem urządzenia.
- Możliwość programowania w zakresie od 1 minuty do 30 dni i w temperaturze pokojowej do 140 °C
- Automatyczna kontrola procesu i wykrywanie błędów
- Port USB
- Port drukarki (RS232) do drukowania protokołów sterylizacji
Zakres dostawy: Autoklaw, stabilny panel narzędziowy z 3 podajnikami i wskaźnikiem minimalnego poziomu wody, kabel zasilający, sterownik MC2.
| Specyfikacja | |
| Średnica komory: | 240 mm |
| Głębokość komory: | 260 mm |
| Odpowietrzanie: | Frakcyjne |
| Materiał komory: | Aluminium |
| Ciśnienie robocze: | 2,7 bar |
| Wydajność grzewcza: | 1900 W |
| Zasilanie: | 230 V ±10 % / 50 - 60 Hz |
| Ciężar: | 6.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 275 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 2.7 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 140 °C |
| Materiał wnętrza: | Aluminium |
| Moc cieplna: | 1900 W |
| Numer artykułu producenta: | 8502312A |
| Pojemność nominalna: | 12 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 395 mm |
| Temperatura: | 20 ... 140 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | MultiControl |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 240 x 260 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 395 x 275 x 480 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 480 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ø wewnętrzna: | 240 mm |