Autoklawy stołowe CertoClav EL
Treść:
1
Numer produktu:
9842013
Informacje dot. produktu "Autoklawy stołowe CertoClav EL"
Dzięki niewielkim rozmiarom autoklawy stacjonarne są szczególnie interesujące dla małych laboratoriów lub jako idealne uzupełnienie obok dużego autoklawu.
Wszystkie modele: Niskie koszty utrzymania. Nie wymaga podłączenia do wody. Wszystkie urządzenia są zgodne z następującymi normami i przepisami: dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/EU, dyrektywa EMC 2014/30/EU, dyrektywa 2011/65/EU w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.
Modele pionowe: należą do sterylizatorów parowych klasy N, odpowietrzanie odbywa się metodą przepływową lub frakcyjną. W dno komory wciśnięta jest grzałka, ale elementy grzewcze nie znajdują się bezpośrednio w wodzie, przez co nie mogą się zwapnić. Są one możliwe do przetransportowania i niezależne od lokalizacji. Potrzebny jest tylko zasilacz. Wodociąg jest mieszaniną wody wodociągowej i demineralizowanej. Autoklawy są zabezpieczone wieloma systemami bezpieczeństwa. W modelach aluminiowych składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz wgłębienia zabezpieczającego przed nadciśnieniem. W przypadku modeli ze stali nierdzewnej składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz metalowego bezpiecznika zabezpieczającego przed przegrzaniem urządzenia.
Pionowy autoklaw laboratoryjny z regulacją zaworu nadaje się do sterylizacji nieopakowanych ciał stałych bez pustych przestrzeni, cieczy, butelek, instrumentów, tworzyw sztucznych, konserwacji żywności, przygotowania pożywek i sterylizacji odpadów. Precyzyjny termometr, zawór regulacyjny i precyzyjny manometr ze wskaźnikiem oporu zapewniają dokładne procesy i doskonałe wyniki we wszystkich zastosowaniach. Autoklaw dostępny jest w dwóch wersjach, każda z dwoma poziomami temperatury. Ustawia się je poprzez zawór regulacyjny w pokrywie. Zaworów nie można zamieniać, ponieważ termostat urządzenia jest wyregulowany i ustawiony na odpowiedni zawór.
Zakres dostawy: autoklaw, stabilna podstawka instrumentu z nóżkami, wskaźnik minimalnego poziomu wody, kabel sieciowy.
Wszystkie modele: Niskie koszty utrzymania. Nie wymaga podłączenia do wody. Wszystkie urządzenia są zgodne z następującymi normami i przepisami: dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/EU, dyrektywa EMC 2014/30/EU, dyrektywa 2011/65/EU w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.
Modele pionowe: należą do sterylizatorów parowych klasy N, odpowietrzanie odbywa się metodą przepływową lub frakcyjną. W dno komory wciśnięta jest grzałka, ale elementy grzewcze nie znajdują się bezpośrednio w wodzie, przez co nie mogą się zwapnić. Są one możliwe do przetransportowania i niezależne od lokalizacji. Potrzebny jest tylko zasilacz. Wodociąg jest mieszaniną wody wodociągowej i demineralizowanej. Autoklawy są zabezpieczone wieloma systemami bezpieczeństwa. W modelach aluminiowych składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz wgłębienia zabezpieczającego przed nadciśnieniem. W przypadku modeli ze stali nierdzewnej składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz metalowego bezpiecznika zabezpieczającego przed przegrzaniem urządzenia.
Zakres dostawy: autoklaw, stabilna podstawka instrumentu z nóżkami, wskaźnik minimalnego poziomu wody, kabel sieciowy.
| Specyfikacja | EL 12 // EL 18 |
| Średnica komory: | 240 mm |
| Głębokość komory: | 260 // 390 mm |
| Odpowietrzenie: | Metoda przepływowa |
| Materiał komory: | Aluminium |
| maks. ciśnienie robocze: | 2,7 bar |
| Wydajność grzewcza: | 1900 W |
| Przyłącze sieciowe: | 230 V ±10 % / 50 - 60 Hz |
| Ciężar: | 6.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 275 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 2.7 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Materiał wnętrza: | Aluminium |
| Moc cieplna: | 1900 W |
| Numer artykułu producenta: | 8501312 |
| Pojemność nominalna: | 12 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 395 mm |
| Temperature levels: | 125/140 °C |
| Typ: | EL 12 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 240 x 260 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 395 x 275 x 505 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 505 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ø wewnętrzna: | 240 mm |