: temperature probe, 1m cable for ph/Ion & ph1100/2100 Meter
Treść:
1
Numer produktu:
6204695
Informacje dot. produktu ": temperature probe, 1m cable for ph/Ion & ph1100/2100 Meter"
| Długość: | 117 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | PH5TEMB01P |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41-11-21-05 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 3 x 117 mm |
| Ø: | 3 mm |