pH-metr kieszonkowy Elite pH / Elite pH Spear
Treść:
1
Numer produktu:
6290131
Informacje dot. produktu "pH-metr kieszonkowy Elite pH / Elite pH Spear"
Umożliwia jednoczesny pomiar pH oraz temperatury. Zaprojektowany by zapewnić dokładne pomiary w warunkach inne niż laboratoryjne, do prac w terenie, do różnych zastosowań. Posiada szczelną, przezroczystą podstawę do ustawiania w pozycji stojącej ze wskaźnikiem linii napełnienia oraz czujnik otwartych porów typu spear-tip. Wytrzymały i przyjazny dla użykwnika pH-metr idealnie nadaje się do bezpośrednich pomiarów próbek stałch lub półstałych.
Zakres dostawy:
pH-metry Elite pH oraz Elite pH Spear: pH-metr, baterie, smycz
pH-metry Elite pH Kit oraz Elite pH Spear Kit: pH-metr, baterie, smycz, miękki futerał, zestaw saszetek buforowych (pH 4,01, 7,00, 10,01, woda dejonizowana, 5 x 20 ml każda)
- Kalibracja 1-impulsowa
- Duży, 4-cyfrowy wyświetlacz dwuwierszowy
- Podświetlany wyświetlacz graficzny
- Automatyczny odczyt wartości
- Łatwa w obsłudze, intuicyjna klawiatura
- Automatyczne wyłączenie
Zakres dostawy:
pH-metry Elite pH oraz Elite pH Spear: pH-metr, baterie, smycz
pH-metry Elite pH Kit oraz Elite pH Spear Kit: pH-metr, baterie, smycz, miękki futerał, zestaw saszetek buforowych (pH 4,01, 7,00, 10,01, woda dejonizowana, 5 x 20 ml każda)
| Specyfikacja | Elite pH // pH Spear |
| Zakrs pH: Rozkład: Dokładność: | -1,00 ... 15,00 0,01 pH ±0,01 pH ±1 LSD |
| Punkty kalibracji pH: | 1 ... 3 punktów |
| Zakres temperatury: | 0 ... 60 °C |
| Rozkład: | 0,1 °C |
| Dokładność: | 0 ... 50 °C (±0,5 °C + 1 LSD) 50 ... 60 °C (±1,0 °C + 1 LSD) |
| Temperatura robocza: Wilgotność względna: | 5 45 °C 5 ... 85 %, bez kondensacji |
| Kompensacja temperatury: | ATC // MTC |
| Wymiary (szer. x dł. x wys.): Waga: | 200 x 45 x 36 mm // 280 x 45 x 36 mm 160 g // 150 g |
| Zasilanie: | 4 x AAA 1.5 V batertie |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 67 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 160 g |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,02 |
| Głębokość: | 45 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | ELITEPH |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,01 |
| Szerokość: | 200 mm |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | Elite pH |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 45 x 36 mm |
| Wysokość: | 36 mm |
| Zakres pH: | -1,00 ... 15,00 |