pH-metr SensoDirect pH 110
Treść:
1
Numer produktu:
6207268
Informacje dot. produktu "pH-metr SensoDirect pH 110"
SensoDirect pH 110 to przenośny, zasilany bateryjnie pH-metr. Przyrząd jest standardowo posiada ochronną okładzinę i wbudowany uchwyt elektrody. Jest wyposażony w wyświetlacz LCD na 2 miejsca po przecinku. Elektroda żelowa SensoDirect pH 110 odporna na temperaturę w zakresie -5 do 80°C. Standardowo wyposażony w złącze BNC.
Dostawa obejmuje: miernik, baterię, bufory pH (4,0 / 7,0), elektrodę pH z tworzywa sztucznego typu 226, walizkę.
Dostawa obejmuje: miernik, baterię, bufory pH (4,0 / 7,0), elektrodę pH z tworzywa sztucznego typu 226, walizkę.
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru: | 0 do 14 pH |
| Rozdzielczość: | 0.01 pH |
| Temperatura otoczenia: | 0 do 50°C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 do 80% (bez kondensacji) |
| Klasa bezpieczeństwa: Bateria: | IP 30 9 V |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 208 x 110 x 34 mm |
| Ciężar: | ok. 380 g |
| Baterii/akumulatora: | 1 x 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 380 g |
| Głębokość: | 208 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Kompensacja temperatury: | Without |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Numer artykułu producenta: | 721300 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,01 |
| Szerokość: | 110 mm |
| Typ: | SensoDirect pH 110 |
| UNSPSC: | 41-11-56-09 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 208 x 34 mm |
| Wysokość: | 34 mm |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |