pH meter SevenDirect™ SD20 | Type: SD20
Treść:
1
Numer produktu:
4684932
Informacje dot. produktu "pH meter SevenDirect™ SD20 | Type: SD20"
| Ciężar: | 850 g |
|---|---|
| Dokładność zakresu mV: | ±0.1 (-500 ... 500 mV)/±0.2 (-2000 ... 2000 mV) |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,002 |
| Głębokość: | 205 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Temperatura: | 130 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30671550 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,1/0,01/0,001 |
| Szerokość: | 195 mm |
| Temperatura: | -30 ... 130 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | SD20 |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 195 x 205 x 65 mm |
| Wysokość: | 65 mm |
| Zakres mV: | -2000 ... 2000 |
| Zakres pH: | -2,000 ... 20,000 |