Papierki wskaźnikowe Whatman
Treść:
1
Numer produktu:
9950124
Informacje dot. produktu "Papierki wskaźnikowe Whatman"
| Długość: | 5 m |
|---|---|
| Forma dostawy: | Rolka |
| Maks. wartość pH: | 7 |
| Min. wartość pH: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 2600-102A |
| Szerokość: | 7 mm |
| Wymiary (szer. x dł.): | 7 x 5 m |
| Zakres pH: | 4 ... 7 |