pH electrode SE 102 N
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
6496272
Informacje dot. produktu "pH electrode SE 102 N"
| Czujnik temperatury: | Pt 1000 |
|---|---|
| Długość wału: | 110 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | SE 102N/1-NMSN |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SE 102 N/1-NMSN |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | MEMOSENS®Głowica wtyczki |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |