analogowa elektroda kombinowana pH/Pt-1000, plastikowy trzon SE 101 N, długość 120 mm
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9041382
Informacje dot. produktu "analogowa elektroda kombinowana pH/Pt-1000, plastikowy trzon SE 101 N, długość 120 mm"
| Czujnik temperatury: | Pt 1000 |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Długość wału: | 112 mm |
| Elektrolit: | Polimer |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | 2 x ceramiczna |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | SE 101N |
| Temperatura: | -5 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SE 101N |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |
| Ø Trzonu: | 12 mm |