: pH IntelliCal stand. electrode, pH 2...14 0...+50°C, gel electrolyte 1 m cable
Treść:
1
Numer produktu:
6258670
Informacje dot. produktu ": pH IntelliCal stand. electrode, pH 2...14 0...+50°C, gel electrolyte 1 m cable"
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Długość wału: | 200 mm |
| Elektrolit: | Żel |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Otwór |
| Min. wartość pH: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | PHC10101 |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | PHC101 |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 2 ... 14 |
| Ø Trzonu: | 12 mm |