pH Metr testo 206-pH3
Treść:
1
Numer produktu:
4653269
Informacje dot. produktu "pH Metr testo 206-pH3"
Seria testo 206 idealnie nadaje się do zastosowań w mediach płynnych i półstałych, szczególnie w sektorze spożywczym. Przyrządy te wyróżniają się połączeniem sondy zanurzeniowej pH i sondy temperaturowej w celu precyzyjnej i szybkiej kompensacji temperatury. Dzięki dużej objętości elektrolitu żelowego i dwuściennej membranie, sonda jest szczelna, bezobsługowa, wytrzymała i niewrażliwa na zabrudzenia. Pokrywa ochronna TopSafe zapewnia przyrządom klasę ochronną IP 68.
Uniwersalne zastosowanie dzięki gniazdu BNC, które umożliwia podłączenie do przyrządu różnych elektrod pH.
Zakres dostawy: Miernik pH z interfejsem BNC, osłona ochronna TopSafe, uchwyt na pasek/ścianę
Elektrody należy zamawiać oddzielnie.
- Wbudowany czujnik temperatury
- Bezobsługowy elektrolit żelowy
- Wytrzymała, wodoodporna i nadająca się do mycia w zmywarce pokrywa ochronna
- Automatyczne rozpoznawanie wartości końcowej (Auto-hold)
- Dwuwierszowy wyświetlacz LCD
Zakres dostawy: Miernik pH z interfejsem BNC, osłona ochronna TopSafe, uchwyt na pasek/ścianę
Elektrody należy zamawiać oddzielnie.
| Baterii/akumulatora: | 1 x CR2032 |
|---|---|
| Ciężar: | 69 g |
| Dokładność temperatury: | ±0.4 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.4 °C |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,02 |
| Głębokość: | 20 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05632063 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,01 |
| Szerokość: | 33 mm |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | testo 206-pH3 |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 33 x 20 x 197 mm |
| Wysokość: | 197 mm |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |