: pH-Electrode, refillable double junciton, glass body, 12x110mm, BNC conenction, 1m cable
Treść:
1
Numer produktu:
6269202
Informacje dot. produktu ": pH-Electrode, refillable double junciton, glass body, 12x110mm, BNC conenction, 1m cable"
| Długość kabla: | 1 m |
|---|---|
| Długość wału: | 110 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 13 |
| Membrana: | 2 x ceramiczna |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | ECFG7370101B |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | BNC |
| Zakres pH: | 0 ... 13 |
| Ø Trzonu: | 12 mm |