: pH-Electrode InLab® Power Pro-ISM pH 0...12, integr.temp.probe NTC30kO, glass-bole 170mm, MultiPin-plug
Treść:
1
Numer produktu:
9041512
Informacje dot. produktu ": pH-Electrode InLab® Power Pro-ISM pH 0...12, integr.temp.probe NTC30kO, glass-bole 170mm, MultiPin-plug"
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 170 mm |
| Elektrolit: | Żel |
| Maks. Temperatura: | 130 °C |
| Maks. wartość pH: | 12 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 51344211 |
| Temperatura: | 0 ... 130 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab® Power Pro-ISM |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 12 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |