końcówi mieszające dwułopatkowe, PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
9197181
Informacje dot. produktu "końcówi mieszające dwułopatkowe, PTFE"
Wykonane ze stali nierdzewnej mieszadło pokryte PTFE z łopatką wykonaną z PTFE skąłdającą się z dwóch ostrzy ustawionych pod kątem 45°. Materiał PTFE zapewnia odporność chemiczną mieszadła. Odporność na temperatury z zakresu od -200 do +250 °C. Produkt jest zasysany od dołu przy bardzo dobrym przepływie osiowy o małej sile ścinającej.
| Długość: | 600 mm |
|---|---|
| Koło mieszające: | 80 mm |
| Kąt nachylenia łopatek mieszających: | 45 ° |
| Materiał: | PTFE |
| Numer artykułu producenta: | C 379-04 |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |