behrotest® Ekstraktory wielopróbkowe do ekstrakcji Twisselmanna
Treść:
1
Numer produktu:
9843825
Informacje dot. produktu "behrotest® Ekstraktory wielopróbkowe do ekstrakcji Twisselmanna"
Ekonomiczne i przyjazne dla użytkownika urządzenia do ekstrakcji Twisselmanna:
- każda pozycja próbki jest indywidualnie regulowana
- dystrybutor wody chłodzącej zapewnia równomierne chłodzenie we wszystkich pozycjach próbki
- praktyczny stojak do bezpiecznego trzymania skraplaczy pomiędzy ekstrakcjami
- uchwyty do mocowania przekładek po wyjęciu pojemników na próbki
| Ciężar: | 22 kg |
|---|---|
| Ekstraktor objętościowy: | 100 ml |
| Głębokość: | 320 mm |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 4 |
| Metoda ekstrakcji: | Wg Twisselmann'a |
| Moc znamionowa: | 1500 W |
| Numer artykułu producenta: | B00218447 |
| Pojemność naczynia: | 250 ml |
| Szerokość: | 530 mm |
| Typ: | R 104 T |
| UNSPSC: | 41-10-24-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 530 x 320 x 740 mm |
| Wysokość: | 740 mm |