Źródło zimnego światła LED3
Treść:
1
Numer produktu:
4668035
Informacje dot. produktu "Źródło zimnego światła LED3"
Tytanowo-szara obudowa. Bezwentylatorowe źródła światła Led są energooszczędnym zamiennikiem dla konwencjonalnych halogenowych źródeł światła zimnego o mocy 150 W. Pasywny system chłodzenia umożliwia bezgłośną i bezwibracyjną pracę. Dane dotyczące strumienia świetlnego odnoszą się do pomiaru na końcu elastycznego, 1-ramiennego światłowodu o roboczej średnicy Ø 9 mm i długości 1000 mm.
Zakres dostawy: Źródło zimnego światła LED3, zasilacz sieciowy z wieloma adapterami (UE, Wielka Brytania, USA), instrukcja obsługi
- Możliwość dostosowania do różnych typów światłowodów
- Oświetlenie bez migotania
- Masywna aluminiowa obudowa
- Możliwość układania w stosy i ustawiania w pozycji poziomej
Zakres dostawy: Źródło zimnego światła LED3, zasilacz sieciowy z wieloma adapterami (UE, Wielka Brytania, USA), instrukcja obsługi
| Specyfikacja | |
| Moc: | 30 W |
| Czas działania: | 50000 h |
| Regulacja jasności: | 0 - 100% |
| Śred. przyłącza światłowodowego: | 15 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 174 x 259 × 81 mm |
| Ciężar: | 3,7 kg |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 3.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 259 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Min. Napięcie: | 100 V·AC |
| Moc znamionowa: | 36 W |
| Numer artykułu producenta: | 100-010057 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Strumień świetlny: | 630 lm |
| Szerokość: | 174 mm |
| Temperatura koloru: | 4000 K |
| Typ: | LED3-NW, CRI 80 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 174 x 259 x 81 mm |
| Wysokość: | 81 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |