Źródła światła zimnego KL 1500 HAL
Treść:
1
Numer produktu:
6269725
Informacje dot. produktu "Źródła światła zimnego KL 1500 HAL"
Do oświetlania obszaru roboczego w mikroskopii, diagnostyce klinicznej, technice dentystycznej, fotografii i mineralogii. Źródła światła zimnego filtrują promieniowanie podczerwone powodujące nagrzewanie obiektów. Niewielkie, łatwe w obsłudze, niewymagające serwisowania.
Źródło światła halogenowego o mocy z pełnym widmem halogenowym (współczynnik oddawania barw CRI = 100) umożliwia naturalne odtwarzanie kolorów. Temperatura barwowa prezentowana na zintegrowanym wyświetlaczu LCD. W komplecie z zasilaczem szerokozakresowym bez kabla.
Pierścienie oświetlające, prowadnicę światłowodową na gęsiej szyjce, przewód zasilający należy zamówić osobno.
Pierścienie oświetlające, prowadnicę światłowodową na gęsiej szyjce, przewód zasilający należy zamówić osobno.
| Ciężar: | 4.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 286 mm |
| Lampa: | Halogen |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 150 W |
| Numer artykułu producenta: | 150.700 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Strumień świetlny: | 600 lm |
| Szerokość: | 200 mm |
| Temperatura koloru: | 2000...3400 K |
| Typ: | KL 1500 HAL |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 286 x 147 mm |
| Wysokość: | 147 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |