Znaki nakazu
Kroschke sign-international
Treść:
1
Numer produktu:
9105502
Informacje dot. produktu "Znaki nakazu"
Samoprzylepne.
| Forma dostawy (mikroorganizmy): | Single |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski/biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 22226 |
| Odporność na temperaturę: | -40 ... 80 °C |
| Samoprzylepne: | Tak |
| Symbol: | Wear respiratory protection |
| UNSPSC: | 55121736 |
| Ø: | 100 mm |