Zlewki uniwersalne, PP, z zakrętką, PE, aseptyczne
Treść:
250
Numer produktu:
4681873
Informacje dot. produktu "Zlewki uniwersalne, PP, z zakrętką, PE, aseptyczne"
Do próbek moczu. Z matowym polem do opisu, pakowane pojedynczo.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kolor zamknięcia: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0564200 |
| Pojemność nominalna: | 150 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 72 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |
| Ø: | 58 mm |